PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622159}

Ostatnia miłość pana Morgana

Mr. Morgan's Last Love
7,2 9 428
ocen
7,2 10 1 9428
Ostatnia miłość pana Morgana
powrót do forum filmu Ostatnia miłość pana Morgana

przecudowny. polecam 8/10

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, urzeka swoją prostotą i jak wspominali gra aktorska pierwsza klasa. Niby taki zwykły, a określenie 'ciepły' pasuje idealnie. Jeśli macie wolny wieczór i nie wiecie co zrobić z czasem, a herbatka pod ręką polecam :)

ocenił(a) film na 8
MeeredithSwan

herbatka i chusteczki do nosa

ocenił(a) film na 8
kasiaosiedmiutwarzach

dokładnie ;) ale ma coś w sobie..

Przydałoby się jakieś cytaty, bo było sporo takich zdań i rozmów, że szok.

majaluki

Co do gry aktorskiej, to tylko Caina dało się bez zastrzeżeń oglądać. Aktor odtwarzający syna miał cały czas praktycznie jedną irytującą minę (chociaż widać było, że się stara bardzo, dlatego cały czas ja starałam się do niego przekonać). Poesy lepiej znacznie, ale chwilami strasznie dziecinnie się zachowywała, a to nie pasowało. Jakoś mnie tak nie do końca film przekonał. W najbardziej przejmujący sposób pokazali ból po stracie ukochanej osoby i to do mnie trafiało. Reszta średnia.

majaluki

"Pauline: Kiedy coś mocno kochasz zaczynasz nienawidzić... Tak było z książkami?

Matthew Morgan: Skończyłem z książkami, gdy przestałem kochać życie.

Pauline: A to dlaczego?

Matthew Morgan: Kocha się nie życie, a miejsca, zwierzęta, ludzi, wspomnienia, jedzenie, literaturę, muzykę. Czasem spotykasz kogoś, kto pochłonie całą Twoją miłość i kiedy go stracisz czujesz, że wszystko inne też zniknęło, ale reszta pozostaje. Giraudoux mówi, że można tęsknić za jedną osobą będąc otoczonym przez miliony innych. Oni są statystami, zasnuwają Ci oczy, są nieznaczącym tłumem, nieproszonym intruzem. Szukasz więc zapomnienia w samotności, w której usychasz."

ocenił(a) film na 9
majaluki

Pauline: Cieszyłabym się z takiego taty.
Miles: Bo jest takim wspaniałym ojcem?
Pauline: Bo żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones