PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481920}

Wyskok

Awaydays
6,1 1 360
ocen
6,1 10 1 1360
Wyskok
powrót do forum filmu Wyskok

Co za potworny akcent !

użytkownik usunięty

Oglądam ten film w oryginalnej wersji i potwierdza się moja teza, że Liverpoolski jest
najtrudniejszym do zrozumienia dialektem, dużo trudniejszy i brzydszy niż szkocki. Pracowałem
swego czasu w sądzie naczelnym Wielkiej Brytanii. W jednym z urzędów zwanym Court Funds
Office poza zwykłą pracą z finansami przez tydzień przydzielono mi pracę na infolinii telefonicznej,
gdzie obsługiwałem tylko i wyłącznie Liverpoolczyków na dodatek takich prostych ludzi z klasy
robotniczej (co jest nie bez znaczenia dla dialektu) i był to koszmar hahahaha :) co za kosmiczny
język angieski, tragedia...

Kolego, może i straszny, ale prawdziwy i stary, kiedyś ten śmieszny, lub straszny akcent zaginie, przez imigrantów, pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
kejsik

Fakt, zgadzam się, ale wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija

Skoro byłeś to dlaczego piszesz liverpoolski ? Nikt tak nie mówi , wiadomo ze to gwara zw.Scouse, a trudnych do zrozumienia jest wiele wszystkie z North plus Birmingham , sam Walijski akcent nie mowiac o języku jest ciężki do zrozumienia, cockney chociaż wyrazisty tez dziwny,pzdr

użytkownik usunięty
Raddy

Oczywiście, że "Scouse", oficjalnie Liverpool accent, czyli akcent liverpoolski, więc po co się niepotrzebnie czepiać?

To on w koncu urzędnik czy zmywak ??? Bo w opisie jest i rak i tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones