Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

Uważam, że Clémence Poésy nie nadaje się na Fleur! Emma Watson jest o wiele ładniejsza!

Klaudia_4

heh, mam podobne poglądy

mcK

Tak sobie myślałam, kto by pasował na Fleur i myślę, że Jessica Alba byłaby śliczna w tej roli, ale znowu trochę wiek za poważny - 24 lata. Fleur miała 18... bo Kate Winslet ma stanowczo za dużo lat.

Klaudia_4

O tak Jessica naprawdę była by prześliczna zaraz zaraz kto jeszcze może Christina Ricci chociaż nie wiem.

Duszek

Kristina Anapou Sarach Michelle Gellar Resse Witchespoon chociaż ta druga jest trochę za stara

Duszek

Niebrzydka byłaby też Keira Knightley, gdyby ją przefarbować, ale Jessica ładniejsza.

Klaudia_4

Szkoda tylko że Keira wypitoliła się prawie na łyso.
A miała takie ładne włosy

Duszek

Kristina Anapou była by odpowiednia jest bardzo ładna nadawała by się idealnie

Duszek

idealna bylaby charlize theron tylko duuuuzo mlodsza.

nomiczek

O tak Charlize jest naprawdę przepiękna, pasowała by super! Bo Kristina Anapou na zdjęciu nie wygląda zbyt korzystnie! Czytając "Czarę..." właśnie jako podobną do Charlize wyobrażałam sobie Fleur:)

Klaudia_4

http://imdb.com/name/nm0002936/photogallery-hh-0 [imdb.com/name/nm0002936 ...]
tu są ładne zdjęcia Kristiny

PS W szkole uwodenia i Przeklętej wyglądała super

Duszek

Wiem wiem Emily Browing była by super przefarbowali by ją na blond zapuściła by włosy i mamy super Fleur
PS Fleur miała mieć długie włosy a ze zdjęć wynika że w filmie będzie mieć do ramion

Duszek

Kristina na zdjęciach faktycznie bardzo ładnie wygląda, i na Fleur bardzo by pasowała. Nie wiem czy czytałeś 6. część, bo tam dość dużo miejsca poświęcono Fleur, ale więcej nic nie zdradzę:)

użytkownik usunięty
Klaudia_4

Mi sie Clemence podoba, jest bardzo naturalna i ma 21 lat !!! nie mozna porownywac Watson z nia bo Emma ma 15 lat, a Clemance 21 wiec jest mala roznica :P:P

użytkownik usunięty

mala poprawka Clemance ma 24 lat, mala pomylka, pozdro 4 all :P:P

Klaudia_4

oj dziewczynki skonczylybyscie wreszcie wywody ktora jest ladna a ktora ladniejsza ta jest brzydka ta nie pasuje tu tamta nie pasuje tam gdzie nie wejsc na forum zawsze sie trafi na tego typu wypowiedzi nie rozumie tylko po co

Klaudia_4

Ja mam zupełnie inne zdanie. Wg ona świetnie pasowała! Była taka dziewczęcą i ma taką delikatną urodę. Emma Watson jest dla mnie taka typowa a ona obiega od innych wyróżnia się, jest taka delikatna. Bardzo ją lubię zwłaszcza w HP i Czara Ognia.

ana29

Clemence jest całkiem fajną laską , natomiast Emma to dopiero dzieciak więc ciii

użytkownik usunięty
Klaudia_4

moje skromne zdanie brzmi: clemence poesy jest ladna i pasuje do tej roli, chociaz gdy czytalam "harry'ego..." to uosabialam fleur delacour do nieziemskiej pieknosci, wili, w tej roli obstawialam takze jessice albe lub mischę barton. Na wszelki wypadek, wrzucam tu zdjęcia ich obydwu:

Jes:
http://xcess-host.com/images/Pinocchio10original.jpg [xcess-host.com/images/P...]

Mischa:
http://wallpapers.skins.be/mischa-barton/mischa-barton-1024x768-22625.jpg [wallpapers.skins.be/mis...]

Ewentualnie Rachel McAdams;D
http://yingxiang.org/howie/wp-content/uploads/2006/03/w640.jpg [yingxiang.org/howie/wp-...]

Oczywiście nie bierzcie pod uwage tylko makijazu, ale tez umiejetnosci: w koncu kazdy aktor wnosi cos z siebie do swojej postaci:P

Klaudia_4

Ha ha, no i co z tego, że Emma Watson jest ładniejsza? <lol2>
(a nawiasem mówiąc: wcale nie jest ^^)

fleUr_henry

No tak patrząc na Emmę bez makijażu to... no powiedzmy że jest wiele ładniejszych aktorek ;)

mafioso_pl

A tak w ogóle to nie ma w spisie jej filmów, tego że gra w Księciu Półkrwi xD
Czyżby w 6 części dużego już czarodzieja, roli nie dostała?

Klaudia_4

Ktokolwiek ale nie ona! Fleur miała być oszałamiająco piękna, a Clemence jest co najwyżej przeciętna...

Klaudia_4

Są ładniejsze od Clemence, no ale w końcu ona też jest ładną blondynką (jeśli ma makijaż :) Mi od Fleur bardziej podobały się jej dwie koleżanki z Francji (taka ruda z kręconymi włosami i czarna).

ArusArczes

Zgadzam sie w 100000% z Rachel - wedlug ksiazki ona miala byc wprost idealna, a Clémence....no coz....jak idealnie to ujelas - przecietna.
Jessica Alba jest nawet ladna ale do tej roli wogole by sie nie nadawala. Ludzie przeciez Fleur to francuzka - zupelnie inny typ. Ja nie wyobrazalam sobie zadnej z gwiazd w tej roli. Mimo wszystko Clémence Poésy miala w sobie "jakas czastke" Fleur.
Pzdr;)

Klaudia_4

Podzielam poglądy autorki postu. Emma Watson jest o wiele ładniejsza. Mi do tej roli najbardziej by pasowała Charlize Theron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones