Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

Wydaje mi się, że ta "panna" ma zbyt szeroką twarz... A może to zła jakość zdjęcia??
W każdym razie miejmy nadzieję, że makijaż uczyni z niej znośną Fleur... Bo Cedrik jest słodki :)

Mysza_2

To jest tylko takie zdjęcie, bo mam na dysku u siebie jej zdjęcie, które jest ładne i chciałam je wstawić tutaj, ale się niestety nie da. Jeszcze jak ją ucharakteryzują to będzie piękna tak, jak Fleur miała być:)

użytkownik usunięty
oops_error

mOGLI BY DAĆ WRESZCIE JAKIEŚ NOWE ZDJĘCIE . ONA JEST NAWET ŁADNA TYLKO NA TYM ZDJĘCIU WYSZŁA PASKUDNIE

użytkownik usunięty

Napewno jak przewarbują ją na srebrny bląd przedłużą kłaki i dadzą 2 kg tapety to będzie boska

użytkownik usunięty

a mi się podoba tak samo jak i cho tylko madame maxime jet obleśna

użytkownik usunięty
Mysza_2

Co wy gadacie!!!
To najpiękniejsza dziewczyna (kobieta) jaką w życiu widziałem

użytkownik usunięty

Moim zdaniem mogli lepiej wybrać , ale może macie racje jak ją dobrze ucharakteryzują to może będzie OK.

Widzialam zwiastun i Fleur to komplenty niewypal. Mogli ja zrobic naprawde genialnie bo sie do tego nadaje ale zrobili kiczowato. W filmie mi sie nie podoba w przecwienstwie do rzeczywistosci

Skoro to najpiękniejsza kobieta jaką w życiu widziałeś, to czemu piszesz anonimowo? Boisz się, że Cię wyśmieją?

Mysza_2

ale prawie wszystkie francuzki maja szeroki kości policzkowe czy jakies tam i dlatego ci sie tak wydaje. ale moim zdaniem to ona nie jest taka ochydna. ladna jest

Mysza_2

ONA JEST BARDZO ŁADNA! WY JEJ CHYBA ZAZDROŚCICIE URODY I DLATEGO TAK NA NIĄ PISZECIE. W HARRY'M ZAGRAŁA BARDZO DOBRZE! POZDRO FOR ALL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones