Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

Clemence jest zajefajna. Kiedyś napisałam do niej list, tak poprostu, nie liczyłam na odpowiedz, aż ty nagle wczoraj przyszla koperta, a w niej zdjecie Clemence z autografem... serio nie bujam ...

malibu_girl

A na jaki adres wyslalas?? Ja czekam juz strasznie dlugo!! Wysylalam na adres Leavesden Studios.

Flower_2

znalazlam w bnecie jakis adres ale juz tej stronki nie ma do agencji do paryza czekalam pare miesiecy ale sie oplacilo napisala "Best wishes Clemence Poesy." super uczucie ... warto pisac mowie ci...

Flower_2

c/o Agence Elizabeth Simpson 62.bd du montparnasse 75015 Paris FRANCE na ten zdres wyslalam

malibu_girl

To głupie pytanie, ale co w takim liście oprócz treści powinno się znajdować. Ostatnio strasznie się nudzę, więc postanowiłam napisać parę listów do aktorów grających w Harry Potterze, m.in. rówież do Clemence, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Jeszcze nigdy nie pisałam takiego listu!! Pomóżcie!!!!!

anek_3

hehe ciężko powiedzieć co można w takim liście umieścić ... w każdym razie jak piszesz do nich na maila :D to odpisuje wam ich ochroniaż ... no chyba ze traficie na dzień, gdy mają dobry humor :D i Ci sami odpiszą ..... ehh sama też bym chciała napisać do Emmy Watson ale nie wiem jak sie do tego zabrać, więc żeby sie nie zbłaźnić nic nie pisze ... choć nie ukrywam że jakbym miała jej autograf to byłby cały w antyramach i założyłabym tam jakiś alarm ( mam cąły plakat fc Barelony w antyramach z podpisami całego teamu ) Jak ktoś wie co napisać to plizz piszcie :)
Hmm a co do osobistego zdobycia autografu to moooże bede na premierze ZF w Anglii (jak da rade) bo nie wiem kiedy bede

dzasta_4

Zazdroszczę ci. Ja tam chciałabym mieć autografy Clemence, Emmy, Dana, Ruperta, Stanislava, Roberta i Kate (trochę ich dużo), ale jak już pisałam nie wiem co napisać i czy wogule, ktoś z nich by chociaż to przeczytał. Trudna sprawa takie pisanie listów!

malibu_girl

właśnie wszedłem na strone tej agencji i wysłałem maila do clemence ciekawe czy odpisze

malibu_girl

A list napisałaś po Polsku czy po Francusku???

megan_mallin

Właśnie bo może tez coś napisze a francuzkiego to raczej nie umiem ;p

Sidewinder

Musicie włożyć do koperty: kupon IRC, kopertę zwrotną mniejszą od tej, do której wszystko włożycie z Twoim adresem, zdjęcie do podpisania, list z prośbą. No i to zdjęcie wielkości tej mniejszej koperty. Tyle.
fanmail.biz!!!
PS Piszcie po angielsku! wszyscy tak piszą, przeważnie

malibu_girl

Hm... Pisanie listów z prośbą o autograf brzmi interesująco... Chyba się skuszę.

adelinde

oj ja też ... Od dawna marze o autografach gwiazd HP a najbardziej Emmy Watson i Heleny Bonham Carter ( Bellatrix Lestrange ) !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones