Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 693 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

Uważam że była za brzydka na Fleur Delacour. Tak ogólnie to nie jest jakaś marna ale na pewno daleko jej do ideału piękna jaki został przedstawiony w książce jako Fleur.

ania14041993

Zgadzam się! Fleur przeciez ma babcię wile a ona....no brzydka nie jest ale powinni wybrać kogoś ładniejszego np. Nikki Reed

maryss8

bez przesadzy. Może mogłaby być ciut ładniejsza ale jakbym miał taką dziewczyne bym nie narzekał xP

maryss8

Nikki Reed też by nie pasowała, wcale nie jest tak piękna.

maryss8

Jaja sobie robisz? Reed do Clemence bardzo daleko. Poesy jest piękna, a Reed to jakiś paszczur w stosunku do niej ;/

ania14041993

na zdjęciach nie wyglada rewelacyjnie, ale w filmie robi wreażenie- bardzo naturalna i wdzięczna do tego na prawde dobra aktorka.

ania14041993

Tia oglądałem właśnie In Bruges w Canal +. Hehehe ciekawe, że to kobiety piszą, że jest brzydka. Chyba zaczynam rozumieć o co chodzi. Może zwyczajnie waszym facetom się podobała i stąd ta zazdrość. Generalnie nie sądzę aby był na świecie facet hetero, któremu Clemence by się nie podobała. Mnie się bardzo podoba i chyba raczej nie ma w tym nic złego. Jeżeli wasz facet mówi, że Clemence Poesy jest brzydka to znaczy że: a) jest gejem, b) kłamie, c) jedno i drugie. Zapamiętajcie to sobie.

użytkownik usunięty
przemek_32

hahaha, kolejny inteligent z serii: 'jeśli nie podoba ci się to, co mnie, jesteś gejem/głupi/sraki a owaki'. ojjj dziecko, może czas w końcu wyjść z lasu i spróbować żyć w społeczeństwie? poznaj trochę świata, poczytaj troszkę, rozwiń się nieco, a wtedy, proszę, wypowiadaj.

btw, zgadzam się, że do Fleur nie pasuje, ale w sumie w dupsku to mam. jest ładna, dopóki się nie uśmiecha ;d i wcale nie za chuda!

przemek_32

a moze czas dorosnąć i nie obrażać osób które mają inne zdanie od ciebie , 'najcudniejsza'? ;]
jestem kobietą, ale przyznam , że Clémence bardzo mi się podoba. jak najbardziej pasuje do 'mojej' Fleur. A nikki Reed to nieporozumienie. nie jest brzydka, ale brunetka w roli Fleur Delacour? a fe! :P

ELpH

i ps. uśmiech ma śliczny.

użytkownik usunięty
ELpH

do tego nawołuję, dziecinko.

przemek_32

Mój facet nie lubi blondynek :-)

darudee

Ja uważam, że jest bardzo ładną kobietą i pasuje do tej roli.

darudee

Zgadzam sie Clemence jest sliczna, i swietnie zagrala role Fleur ;)

ania14041993

Całkowicie się zgadzam!
Pozdrawiam:)
<za krótki>

użytkownik usunięty
audrey_h

Ja także się zgadzam! Jest ładna i pasuję do roli Fleur, choć mogłaby mieć troszkę dłuższe włosy i jaśniejsze (taki kolor jak ma Luna Lovegood)

Mnie w sumie trochę trudno ocenić, bo w kobietach nie gustuję, ale wydaje mi się, że ona jest całkiem ładna-stwierdziłam to po 'In Bruges';)

ania14041993

pasuje do tej roli idealnie!!! może trochę ładniejszą sobie wyobrażałam ale nie ma ideałów na tym świecie :P ona jest i tak b.ładna.

ania14041993

Ona faktycznie nie jest ideałem piękna. Jest ponadprzeciętna ale na pewno nie boska.
Jest też zdecydowanie za chuda. Jak ją zobaczyłem w kostiumie to się strasznie rozczarowałem. Chuda, kanciasta, niemal chłopięca sylwetka.

Stilnes

po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak ideał piękna,
i niestety trzeba się z tym pogodzić ;)
wg mnie, jest cudowna, nikogo innego bym na jej miejsce nie postawiła.
Niki Reed, rozwaliłaś mnie, ona nie jest ładna, wystarczy że w zmierzchu
zagrała wampirzycę "piękną", brecht

alternatywnieee

No, własnie, bez przesady, może nie jest ideałem piękna, ale według mnie dobrze pasuje do roli Fleur Delacour.

Lunar_21

Żałujcie że nie widzieliście jej nago.

Naprawdę pasuje do Fleur Delacour. Wierzcie... ;]

yatne

twoj post brzmi tak jak ty bys ja nago widzial

ania14041993

Uważam, że Clemence jest ładna, nawet bardzo ładna, ale nie pasuje do roli Fleur. Byłam bardzo rozczarowana jak pierwszy raz ją zobaczyłam. Teraz w sumie już mi wszystko jedno.

frikolita

Mi podoba się jej gra aktorska , lecz niestety do roli Fleur nie pasuje .
Całkiem inaczej ja sobie wyobrażałam , kiedy czytałam książkę .

Pysia11127

Lily Cole powinna zając jej miejsce... ahh :D

ania14041993

A według mnie Clemence jest śliczna i znakomicie pasuje do roli Fleur

SaraTea

jak dla mnie fleur moglaby zagrac dakota fanning , ale clemence nie jest brzydka tylko jej uroda jest troche zbyt niedelikatna jak nakogos kto byl spokrewniony z wilami

Apanachi

Cóż, Dakota Fanning ma zbyt dziecinny wygląd żeby zagrać Fleur, wyglądalaby groteskowo. Myślę, że istnieją aktorki, które wizualnie bardziej by pasowały do tej roli,( NAWET jeśli ich atuty nie zostały docenione przez zajmujących się castingiem do Zmierzchu na tyle by je zaliczyć do tej plejady istnych skończonych piękności). Clemence brakuje tego uwodzicielskiego i jednocześnie wynioslego spojrzenia, ale poza tym jej twarz jest w porządku. Fanning i Reed byłyby tu nieporozumieniem.

Apanachi

Dokota Fanning ? Hahah, może jeszcze Grażynka z klanu...

Lecho1523

*Dakota.

ania14041993

Nieporozumienie. Wyjątkowo brzydka dziewczyna, szczególnie, ze na siłę obsadzana jest w rolach piękności. Obecnie gra w serialu Gossip Girl, który oglądam i, jakżeby inaczej, gra francuską piękność. Z całym szacunkiem, ale nie lubię jak wmawia mi się, że ktoś z tak brzydkim uśmiechem i obiektywnym brakiem jakichkolwiek zalet w urodzie jest osobą ładną.

domarka

tak naprawdę, chyba się nie urodził człowiek, który sprostałby estetycznym wymaganiom wszystkich. mi się podoba, ładne rysy twarzy, ale krzywe ząbki, lepiej wygląda, jak się nie uśmiecha. do roli fleur, moim zdaniem, pasuje.

majek69

Kiedyś też mi się wydawała brzydka, ale jak wczoraj sobie Czarę Ognia włączyłam, to sobie pomyślałam, że w sumie nawet ładna jest.
A to główne zdjęcie powinni zmienić, bo okropnie tu wygląda

Boleynowa_9

dla mnie też paskuda ;)

ania14041993

Jak dla mnie ona jest przeciętna.

ania14041993

Na prawdę, ona nie pasuje do roli Fleur. Jest zbyt przeciętnej urody i strasznie przypomina Claire Danes z "Romea i Julii". Po prostu, bardzo podobna i nie ma nic specjalnego w sobie... ech

ania14041993

według mnie od Czasów Czary ognia zmieniła się na plus
teraz wygląda o wiele lepiej, jest śliczna :)

ania14041993

Pi*rdolicie aż głowa boli, za brzydka ? Może w Harrym nie jest aż taka ładna ale obejrzyjcie sobie In Bruges, śliczna i urocza.

Lecho1523

zgadzam się w tym filmie była śliczna
tak samo jak w Pièce montée

ania14041993

Bardzo lubię Clemence, aczkolwiek zgadzam się z opinią. Clem wygląda, jak typowa francuska modelka, a nie wnuczka wili. Dianna Agron (Glee, Jestem numerem cztery) byłaby perfekcyjna do tej roli, gdyby tylko miała francuski akcent.

ania14041993

Za brzydka!? Ona jest piękna.

Anaissa

według mnie teraz wygląda o wiele lepiej niż za czasów Czary ognia

ania14041993

Dokładnie to samo pomyślałam!
Nie zarzucę jej braku urody, bo nie można powiedzieć jest zadbana i ładna, ale na tym koniec.
Nie jest piękna i do ideału jej daleko, ja w roli Fleur widziałabym aktorkę z reklamy redd'sa "czerwony kapturek" śliczna dziewczyna =)!
generalnie nie lubię tej aktorki, bo mnie irytuje swoją mimiką i w ogóle... wkurza mnie jakoś

ania14041993

A ja was muszę rozczarować. W NASZYM świecie will nie ma, więc ich potomkinie nie istnieją. Musieli wybrać dziewczynę, która jest 100% człowiekiem, a nie pół willą, bo tylko takie dziewczyny u nas istnieją. A Clemence jest bardzo ładna, wy jesteście po prostu zdesperowane. Nikt nie pasuje na rolę pięknej willi, ciekawe czemu...

wioletaHP

według mnie ona o wiele lepiej wygląda w rozpuszczonych włosach,
w Czarze ognia czesali ja w kucyk, który jej nie pasował

o wiele lepiej wyglądała w Insygniach śmierci, podczas ślubu

użytkownik usunięty
ania14041993

Według mnie świetnie pasowała.

ania14041993

Gdy czytałam książkę, Fleur wyglądała dla mnie dokładnie tak jak Jayne Wisener (http://www.filmweb.pl/person/Jayne+Wisener-661083#). Niespotykany, wyjątkowy typ urody, blada, drobna i obowiązkowo długie jasne włosy.

ania14041993

Przy 99% młodych aktorek zawsze ktoś napisze, że aktorka jest brzydka lub ma inne negatywne uwagi dotyczące urody aktorki. Ale uroda to rzecz gustu.

ania14041993

Jak ona jest za brzydka na Fleur?Bo nie ma tony tapety i sexy stroju.To można pow że Emma jest za ładna na Hermionę, bo w ksiażce Hermiona nie była pięknością.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones