Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

jak można mowic, ze ona jest dobrą aktorką. W każdym filmie w jakim ją oglądałam wygląda tak samo, ta sama mimika, ten sam uśmiech . ona nawet ładna nie jest. zupelnie mi się nie podoba ta aktoreczka.

justysia_6

Ja oglądałam z nią tylko jeden film - 4 HP i wypadła w nim bardzo dobrze. A po za tym jest bardzo ładna.
To moje zdanie, każdy może mieć inne.

justysia_6

a wg mnie jest śliczna. Nie leczmy takimi wypowiedziami swoich kompleksów, bo w ten sposób okłamujecie nie tylko siebie, ale również innych

tomvankus

czy nieumiejętność/brak argumentacji zawsze zastępujesz osobistymi wycieczkami do rozmówców? Chyba, że drugie zdanie kierujesz sam do siebie i zachwalając ją leczysz swoje kompleksy?:P

justysia_6

tak dokładnie. Doceniając Jej urodę, leczę swoje kompleksy... Szczęścia w życiu życzę z taką interpetacją tekstów

tomvankus

i wzajemnie
.....................................

justysia_6

dziewczyna jest fajna :) ma ciekawą urodę

a jakie aktoreczki Ci sie podobają?

cos jak Jesse Jane?

justysia_6

Może i jest ładna, ale według mnie strasznie sztucznie gra

peace1215

nie zgodze się :) ( za krótki)(za krótki)

justysia_6

Może i jest ładna, ale według mnie strasznie sztucznie gra.

justysia_6

mi również się nie podoba z wyglądu, coś mi się zdaje, że ona ma coś z oczami. zaoberwowałam to podczas oglądania "Wojny i pokoju", gdy po walcu obejrzała się na Bołkońskiego, oraz widać to na plakacie "WiP" na filmwebie.

justysia_6

Nie jest ładna? Chyba ktoś tu na głowę upadł. Nie umie grać??? Chyba przemawia przez was zazdrość. Widziałem ją w In Bruges i zapewniam, jako facet a do tego hetero, że jest bardzo ładna. A co do gry to też raczej dawała radę. Nie rozumiem was.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones