PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730684}

Sąsiedzi z dołu

The Ones Below
6,1 2 747
ocen
6,1 10 1 2747
Sąsiedzi z dołu
powrót do forum filmu Sąsiedzi z dołu

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 6

Jak to jest ze nikt nie szukał tego dziecka? Tak jakby się rozplynelo w powietrzu?
Dlaczego nikt nie przeprowdzil sekcji zwłok nad tą kobietą?

ocenił(a) film na 6
s111

Historia chorób mentalnych w rodzinie, mail do męża że przeprasza, mąż który sam nie żąda sprawdzenia tylko podaje że żona popełniła samobójstwo i utopiła dziecko. nie ma potrzeby by to robili, bo tamci zadbali o każdy szczegół.
Choć zastanawiam się nad jednym i do tego się można przyczepić - powinni chyba szukać dziecka w tej wodzie?

ocenił(a) film na 6
Jestem_nieznosna

No raczej, też tak uważam. Przeciez musieli uznać dziecko za zmarłe a ciała nie było

ocenił(a) film na 7
s111

Tak. Ja zwróciłem też uwagę na pewien dziwny szczegół: gdy Theresa niby wrzuca dziecko do wody, słychać wyraźnie plusk. Skoro jak wiadomo dziecka nie wrzuciła, to skąd ten plusk? Po co wrzucałaby jakąś paczkę, kamienie czy cokolwiek do wody? Wystarczyłoby zostawić pusty wózek nad wodą, skoro Justin był na miejscu i tak już po zdarzeniu.

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Tego się już już dowiemy

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Nie dowiemy miało być

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
Formula1Fan

Aha, to by wyjaśniało co się stało z kotem :(

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Przypadkowy przechodzień mógł nabrać podejrzeń gdyby kobieta tylko przewróciła wózek i sobie poszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones